Δευτέρα 15/01/2018 1:59 μμ
Η CSA (στα περίπτερα 54-55) συμμετέχει στην εκπαιδευτική, επιστημονική και εκθεσιακή 9η Διημερίδα + Έκθεση - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΥΓΕΙΑΣ και το 2ο Επιστημονικό Συνέδριο Φαρμακευτικής Φροντίδας σκοπό έχουν την επιμόρφωση των Επαγγελματιών Υγείας σε θέματα Επιχειρηματικότητας, Επικοινωνίας Υγείας και Φαρμακευτικής Φροντίδας. H μεγαλύτερη και αρτιότερη εκπαιδευτική, επιστημονική και εκθεσιακή 9η Διημερίδα + Έκθεση - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΥΓΕΙΑΣ και το 2ο Επιστημονικό Συνέδριο Φαρμακευτικής Φροντίδας σκοπό έχουν την επιμόρφωση των Επαγγελματιών Υγείας σε θέματα Επιχειρηματικότητας, Επικοινωνίας Υγείας και Φαρμακευτικής Φροντίδας.
![](/images/news/dihmerida_2018.png)
Για να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των ομιλιών κάντε κλικ ΕΔΩ.
Επιστροφή